Fotowoltaika dla biznesu Poznań

Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa bądź niewielkiej firmy? Masz obiekt, który zużywa sporo energii elektrycznej? Szukasz sposobu na oszczędności w swojej firmie? Jednym z nich jest inwestycja w instalacje fotowoltaiczne.

Zyskaj niezależność energetyczną swojej firmy dzięki fotowoltaice

Wybierając instalację fotowoltaiczną:

    • uniezależniasz się od dostawców energii elektrycznej  – staniesz się prosumentem generując sporą ilość odnawialnej energii. Łącząc w sobie zalety różnych systemów, jak na przykład fotowoltaika, pompy ciepła oraz magazyny energii możliwe stanie się generowanie nadwyżek energii, dzięki, którym ominie Cię konieczność zakupu energii elektrycznej nawet w miesiącach mniejszej wydajności energetycznej czy większego zapotrzebowania;
    • unikasz nieustannych podwyżek cen – produkując energię realnie zmniejszasz koszt jej pozyskania, uzależniając się od dostaw z zewnątrz zupełnie pomijasz koszt energii, którą całkowicie produkujesz

Przedsiębiorcy mogą być prosumentami - dowiedz się jak generować energię elektryczną

Prosument to osoba, która zarówno pozyskuje energię elektryczną z energii słonecznej, a także ją zużywa.

Przedsiębiorcy, którzy wytwarzają energię elektryczną z mikroinstalacji (czyli do maksymalnej mocy 50 kW) i wytwarzanie energii elektrycznej nie jest głównym obszarem działalności ich firmy, mogą być prosumentami.

Możesz więc wytwarzać energię elektryczną na potrzeby własnego przedsiębiorstwa. Nadwyżki możesz „magazynować” w sieci operatorów energetycznych – a następnie odbierać je, by zaspokoić swoje potrzeby energetyczne swojej firmy.

Fotowoltaika dla firm Poznań i okolice

Od lat dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii dla firm oraz użytkowników indywidualnych. Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego: Poznań, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Nowy Tomyśl to nasz główny obszar działań, choć współpracujemy także z firmami na terenie całej Polski.