Lightweight

Flexible

Waterproof

Wind Resistant

Unbreakable

O NAS

Firma powstała z zamiłowania do energii elektrycznej. Mając doświadczenie w handlu energią postanowiliśmy postawić na sprzedaż systemów, które zapewnią własną energię.

Naszą misją, jest doradztwo w odpowiednim doborze i wykorzystaniu energii aby maksymalnie uzależnić się finansowo od dostawców mediów. Stosowanie pomp ciepła, które zapewniają ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową tworzymy doskonały system naczyń połączonych. Inwestycja zwraca się bardzo szybko, dając komfort i niezależność od podwyżek energii czy gazu.

Pracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu. Na dobrych komponentach, które nie sprawią zawodu. Bezpieczeństwo użytkowników i instalacji to dla nas priorytet.

Zapraszamy

gdzie-zamontowac-370x232.jpg

Gdzie zamontować panele?

Instalację fotowoltaiczną można zamontować wszędzie, gdzie będzie wystawiona na działanie promieni słonecznych. Może to być zarówno dach, jak i grunt. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mamy dach skierowany na południe. Czy jednak nieco dłuższy zwrot z inwestycji ma nas pozbawiać bezpieczeństwa finansowego.


Czytaj więcej...
zasady-rozliczen-370x232.jpg

Zasady rozliczeń

Zasady rozliczeń z Zakładem Energetycznym są proste. Gdy produkujesz i zużywasz energię nie zapłacisz za nią ani 1gr. Każdą energię wyprodukowaną ale nie zużytą na chwilę oddasz do sieci (to jest Twój magazyn) Odbierzesz tą energią wieczorem gdy Twoja instalacja „śpi”....


Czytaj więcej...
zrodla-finansowania-370x232.jpg

Źródła finansowania

Głównym celem programu jest zwiększenie produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych, a jego budżet to 1 mld złotych. Dofinansowanie obejmuje do 50% kosztów instalacji i wynosi nie więcej niż 5000 zł. Wsparciem mogą zostać objęte instalacje o 2-10 kW mocy zainstalowanej.


Czytaj więcej...

O nas

Fotowoltaika i pompy ciepła

Chcesz obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie w swoim domu, postawić na ekologiczne rozwiązania i zyskać niezależność od podwyżek za energię i gaz? W porządku – nie musisz wiedzieć nic więcej. Od szczegółów i doboru najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojego domu jesteśmy my.

Pracujemy z najlepszymi dostawcami i stawiamy na niezawodne rozwiązania. Bezpieczeństwo i Twój komfort są dla nas najważniejsze.

Zapewniamy kompleksową obsługę – od A do Z

 • Określimy Twoje potrzeby – dopasujemy odpowiednie rozwiązania dla Twojego domu.
 • Przedstawimy Ci wycenę i pomożemy znaleźć odpowiednie źródła finansowania.
 • Pomożemy w formalnościach związanych ze zgłoszeniem instalacji do dystrybutora sieci.
 • Zamontujemy i uruchomimy instalację.

Działamy w Poznaniu i okolicach – zobacz przykłady naszych realizacji m.in. w Tarnowie Podgórnym, Lusowie czy Przeźmierowie.

Customers About Our Solar Panels

“Thank you so much! Every single person we’ve dealt with during this project has been a consummate professional. I was very impressed with the care taken by the installers to do the job right and clean everything up afterwards. You guys are the best that I know of. Thanks!”

Taylor Little, Austin, TX

“Everyone, from the first phone call to the last, has been a pleasure to deal with. All of our requests were taken into account and incorporated into the project. The installation process was astonishingly smooth. I would recommend you to all my friends. Thank you so much.”

Jenna Owens, Boston, MA

“I’ve decided to go entirely off the grid but had no actual clue where to start. These guys went above and beyond with their support, working out all of the intricacies of the project with me. Now, I can confidently say that I’ve got exactly what I needed. You’ve done a wonderful job!”

Julia Mann, Albany, NY

Panels with a Sleek, Low-Profile Design

Our solar panels blend into your roof with integrated front skirts and no visible mounting hardware. The result is a clean, streamlined look.

Today There Are Multiple Ways to Go Solar

Don’t Know Where to Start?

Lease

The leasing company owns the system on your roof.
1

Loan

You own your solar system and pay for it with a loan.
2

Purchase

The simplest path is to purchase your system directly.
3
Pozwól nam pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze!

Solar Panels with a Sleek,
Low-Profile Design

Produce Your Own Clean Energy

Send a Request and We’ll Call You Back  Articles, Tips and Reviews

  From the Blog

  Power Your Home with Beautiful Solar

  Get in Touch with Our Experts

  Address

  8500, Lorem Street, Chicago, IL, 55030

  Visit Our Project Portfolio

  Check Out What We Do